Hadise’nin Fazla Erotik Bulunan Yeni Klibi “Şarkı Çıkmadan Yasaklandı Bile” Dedirtti

Her hareketi olay olan Hadise, kendisine gelen tepkileri ve önüne koyulan engelleri dinlemeden şovunu yapmaya devam ediyor. Daha öncesinde de ‘müstehcen’ olduğu gerekçesiyle bir klibi yayından kaldırılan Hadise, yeni klibinin tanıtımını yayınladı. Tanıtımdaki erotizmi fazla bulanlar yorumlara doluştu. Klip sosyal medyada viral oldu…

Hadise’nin giyiminden tutunda sosyal medya paylaşımlarına, konserlerinden tutun da özel hayatına pek çok şey magazinde sevilen konular arasında bildiğiniz gibi.

Özellikle uzun bir süre özel hayatıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı, bu konuları artık açılmamak üzere kapattığından bahsediyor. Eski evliliği ve ilişkilerini tamamen geride bıraktığını söyleyen Hadise, ileriye baktığını ifade ediyor.

Bir diğer yandan kendisinin sosyal medya paylaşımları olay bildiğiniz gibi. Konser kıyafetlerinden tutun, tatil pozlarına hepsi Instagram’ı yakıyor.

14,5 milyon takipçisi olan Hadise Instagram’da çok aktif bildiğiniz gibi. Bu aktifliğini de hem kendi günlük yaşantısından, hem de işlerinden çektiği fotoğraflarla sağlıyor. Bir diğer yandan yeni şarkıları ve klipleri için de hayranlarına gün saydırıyor.

İşte son şarkısı “Sevmiyo”yu da bizlere bu paylaşım ile duyurmuştu. Yine bir aşk hikayesi ve yine bir yarım kalmışlık göreceğiz gibi hissetmiştik.

Çünkü ünlü isim ‘Kalamam senden sonra buralarda’ diyerek bizlere spoiler vermişti.

Fakat yayınladığı yeni klip tanıtımı resmen sosyal medyada bomba etkisi yarattı. İzleyenleri şaşkına çeviren klip, fazla erotik bulundu!

Yeni şarkısı için gün saydığı son dönemde bir de Sevmiyo’nun klip tanıtımını yayınlayan Hadise herkesi ayağa kaldırdı. Instagram hesabında yayınladığı tanıtım saniyeler içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Klipteki sevişme sahneleri bir hayli dikkat çekti.

Ayrıca Hadise’nin günler önce paylaştığı fotoğraf da klip hakkında ufak bir tüyo veriyordu.

Takipçileri ünlü şarkıcıya ‘Aura kelimesinin vücut bulmuş hali’ yorumlarını yaptı.

Klip tanıtımını görenler, RTÜK’ün buna sessiz kalmayacağını belirtti.

Hatırlarsanız Hadise’nin “Sıfır Tolerans” şarkısının klibi de fazla müstehcen bulunduğu için sansürlenmişti.

Klibe gelen yorumlar ise bunun biraz “fazla” kaçtığı yönündeydi.

Kendini bir anda yanlış yerde sananların içi Hadise’yi görünce rahatladı.👇🏻

Sıfır Tolerans klibinde yaşadığı problemin ardından bu konuyla gündeme gelen Hadise’nin neden ısrarcı olduğu konusunda keskin yorumlar vardı.

Yorumlar “kantarın topuzunu iyice kaçırdın” şeklinde negatif tepkilerle doluydu.

Bir diğer kesim de Hadise’nin yeni klibini sabırsızlıkla beklediğini, yayınlanan tanıtımlara bile bayıldıklarını dile getirdi.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! 

İşte Hadise’nin olay olan o klibi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x