Vivo Y200e 5G’nin tasarımı ve ana özellikleri sızdırıldı

Vivo, geçtiğimiz Ekim ayında Hindistan’da Snapdragon 4 Gen 1 yonga setine sahip Vivo Y200 5G akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. Şimdi ise markanın Vivo Y200 5G olarak adlandırılan yeni bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu cihaz, yakın zamanda Bluetooth SIG sertifikasyonunda ve Geekbench’te görüldü. En son olarak, Google Play Console listesinde Vivo Y200e 5G’nin bir listesi keşfedildi.

Listeye göre, Vivo Y200e 5G‘nin tasarımı, ön yüzünde delikli bir ekran ve arkasında üç kamera ile bir LED flaşı barındıran mavi renkli bir panel içeren dikdörtgen bir modül ile dikkat çekiyor. Bu yeni model, önceki versiyona kıyasla önemli bir fark olarak bir ekstra kamera içeriyor; Y200 5G‘de çift kamera bulunurken, Y200e 5G‘de üç kamera mevcut.

Vivo Y200e 5G’nin tasarımı ve ana özellikleri sızdırıldı

Cihazın model numarası V2327 olarak belirtilmiş ve Play Console listesi, cihazın Snapdragon 4 Gen 2 yonga setiyle güçlendirildiğini gösteriyor. Yonga seti, listelemede SM4450 model numarasıyla anılıyor. Ayrıca Y200e 5G‘nin FHD+ çözünürlüğünde bir ekranı olduğu belirtilmiş, ancak bu ekranın AMOLED mi yoksa LCD mi olduğu konusunda bir bilgi verilmemiş. Cihazın muhtemelen Y200 gibi bir AMOLED ekranı olacağı düşünülüyor. Ek olarak, cihazın 8 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesine sahip olduğu ifade edilmiş.

Y200e 5G‘nin Play Console, Geekbench ve Bluetooth SIG’de ortaya çıkması, cihazın piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu gösteriyor. Telefonun bu ayın sonunda ya da Mart ayında tanıtılması bekleniyor. Bu yeni akıllı telefon, Vivo’nun 5G destekli cihaz yelpazesini genişletecek ve kullanıcılara daha gelişmiş özellikler sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x