Duygu Çakmak’tan Phuket’te nefes kesen pozlar

2021 Avrupa 3. Güzeli ünlü manken Duygu Çakmak, Tayland’ın ünlü adası Phuket’te Ukraynalı fotoğrafçı Serhii Kudlai’ye poz verdi.

ÜNLÜ BİKİNİ MARKASI İÇİN KAMERA KARŞISINDA GEÇTİ

Uzak Doğu’nun ünlü bir bikini markası için objektif karşısına geçen güzel manken, o pozları sosyal medya hesabında paylaştı. Ünlü model takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

FUTBOLCU SEVER

Daha önce Fenerbahçe forması giyen Barış Sungur ile ilişki yaşayan Duygu Çakmak’ın adı son olarak İtalyan yıldızı Nicolo Zaniolo ile anılmaya başlanmıştı.

DUYGU ÇAKMAK KİMDİR?

1995 İzmit doğumlu Duygu Çakmak, Tuncelili 3 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğudur.Bir ablası bir de küçük kardeşi vardır. İlkokulu ve liseyi İzmit’te okuyan Duygu Çakmak, daha sonra yerleştiği İstanbul’a yerleşti.Sakarya Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Duygu Çakmak, İstanbul Üniversitesi’nde pedagojik alanında formasyon almıştır.

Ayrıca Sakarya Üniversitesi toplumsal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen Duygu Çakmak,amatörce başladığı modelliğe 2019 yılından beri profesyonel olarak devam etmektedir.

Oyunculuk alanında kendini geliştiren Duygu Çakmak, ayrıca yönetmen Avni Kütükoğlu’ndan oyunculuk dersi almıştır. 2019 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı, finalist oldu ve Doğ yüce en iyi model ödülünü aldı. 2020 Şubat ayında İstanbul’da düzenlenen Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey yarışmasında dereceye girdi. Duygu Çakmak, 2020 yılında Arnavutluk’un başkenti Tiran’da organize edilen ve 43 ülkeden yarışmacıların yer aldığı uluslararası güzellik yarışması Miss Globe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Ancak bir derece alamadı. Lübnan’da düzenlenen Miss Europe 2021’e katılan Duygu Çakmak, yarışmadan üçüncülük almıştır.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x